Mieszadla

Mieszadła zatapialne

W mieszadłach zatapialnych nowej generacji firma Stallkamp połączyła sprawdzoną jakość z zupełnie nową koncepcją. Nowy, komputerowo dobrany kształt łopatek wielokrotnie zwiększa efektywność instalacji. Szczególnie w rolnictwie mieszadła zatapialne fascynują technicznymi i użytkowymi zaletami. Pozwalają na wysoce skuteczne wymieszanie gęstych mediów i gnojowicy.

Zastosowanie mieszadeł zatapialnych:

  • w zbiornikach naziemnych otwartych lub zadaszonych
  • w zbiornikach podziemnych otwartych lub ze stropem, przejazdowych i nieprzejazdowych
  • w przejazdowych zbiornikach na wózku transportowym typu Trioport
  • w kanałach cyrkulacyjnych w oborach i chlewniach
  • podrusztowe o mocy 4kW na wózku transportowym typu Duoport „R” i „S”
  • podrusztowe o mocy 3kW na wózku transportowym typu Duoport „S”
  • mieszadła w wykonaniu antywybuchowym ATEX
  • mieszadła z dużymi śmigłami GFR

Pobierz:

Nowy kształt łopatek śmigła wytwarza zdecydowanie bardziej optymalny strumień cieczy. Nasze mieszadła zatapialne odznaczają się wysoką skutecznością mieszania i długą żywotnością. Szczególnie sprawdziły się w instalacjach biogazowych. Mocowane są na stałe lub jako urządzenia mobilne. Posiadają wiele możliwych wariantów wyposażenia.

Firma Stallkamp stawia na uszczelnienia pierścieniem ślizgowym!

Pierścienie ślizgowe przejmują rolę uszczelniającą pomiędzy wirującym wałkiem a obudową. Głównymi komponentami są dwa ślizgające się po sobie pierścienie. Nasze pierścienie posiadają wysoce odporną na ścieranie warstwę z wolframowych węglików spiekanych, które odporne są również na nagłe skoki temperatury i obciążenia udarowe. Przez ich zastosowanie wydłużył się znacznie okres międzynaprawczy (bezobsługowy)

Teraz NOWOŚĆ: Mieszadła z dużymi śmigłami

Specjalnie dla gęstych i lepkich mediów firma Stallkamp połączyła sprawdzoną jakość z zupełnie nową koncepcją. Komputerowo dobrane łopaty śmigła wykonane są z poliuretanu na stalowej konstrukcji. Duża średnica śmigła zabezpiecza stały ruch masy tak, aby gazy łatwiej wydobywały się na zewnątrz. Stosuje się je do wymieszania lub homogenizacji szlamów, ścieków przemysłowych i biomasy w instalacjach biogazowych.

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] ZAMKNIJ